• Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-4082

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Ciemne kuchnie są obecnie bardzo popularne. Za pomocą folii samoprzylepnej beton antracyt możesz okleić swoje fronty kuchenne. Dzięki specjalnemu uszczelnieniu ta folia do betonu jest wodoodporna i odporna na bakterie, zarazki i grzyby. Dzięki temu jest to idealny element wystroju w przestrzeni kuchennej. Aby móc nałożyć folię na stare fronty kuchenne, należy bardzo dokładnie oczyścić powierzchnie przeznaczone do foliowania i usunąć wszelkie nierówności spowodowane zabrudzeniami. Jeśli to konieczne, użyj do tego skrobaka. Wszelkie nieusunięte nierówności, spowodowane np. odpryskami smaru, mogą być później widoczne przez folię. Po instalacji, samoprzylepna folia beton antracyt jest bardzo niskie koszty utrzymania i łatwe do czyszczenia. Nie potrzebujesz żadnych specjalnych środków czyszczących. Należy jednak powstrzymać się od używania narzędzi czyszczących o ostrych krawędziach, aby uniknąć uszkodzenia folii. Jeśli nie są Państwo pewni, czy ta folia betonowa jest dla Państwa odpowiednia, mogą Państwo zamówić u nas bezpłatną próbkę