Folia na meble - kamień 4074

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-4074

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Przez długi czas beton uważany był za mało pomysłowy i nudny materiał budowlany. W międzyczasie dotarł on jednak również do świata aranżacji wnętrz i spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem. Nasza folia samoprzylepna beton brązowy pasuje idealnie do minimalistycznego designu i może być montowana na prawie wszystkich płaskich, czystych i gładkich powierzchniach. Folia składa się z pięciu bardzo cienkich warstw. Wytłaczana warstwa wierzchnia nadaje jej autentyczny charakter. Namacalna i widoczna betonowa konstrukcja sprawia, że film o meblach wygląda jeszcze bardziej realistycznie. Pod spodem znajduje się PVC i folia bazowa. Następnie nakładana jest warstwa kleju. Samoprzylepny klej akrylowy zapewnia natychmiastowe przyleganie folii bez żadnych dodatkowych środków pomocniczych. Ponadto, klej jest odporny na wilgoć i sprawia, że film klejowy beton brąz wodoodporny i antybakteryjny. Na dolnej stronie znajduje się tzw. folia nośna. Należy ją usunąć przed montażem, w przeciwnym razie folia nie będzie mogła przylegać. Do każdego zamówienia automatycznie dołączamy ostry nóż tnący oraz ściągaczkę do montażu.