Folia na meble - kamień 4066

  • Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-4066

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Folia meblowa concrete gray ma zwodniczo realistyczną powierzchnię z wyczuwalną strukturą betonu. Przylega do wszystkich gładkich, płaskich i sztywnych powierzchni i posiada doskonałe właściwości. Dzięki wytrzymałej i matowej warstwie wierzchniej folia betonowa jest wodoodporna, antybakteryjna, odporna na zarysowania, ognioodporna i odporna na działanie kwasów. Jasna i średnia szara kolorystyka doskonale pasuje do nowoczesnego stylu wnętrza. Folię do mebli beton szary możesz wykorzystać nie tylko do różnych mebli, ale także do swojej kuchni. W ten sposób można szybko tchnąć nowe życie w starą kuchnię. Ponadto, stosując naszą folię samoprzylepną, można uniknąć uciążliwych prac remontowych i wysokich kosztów zakupu. Nawet instalacja może być wykonana samodzielnie. Nie potrzebujesz żadnej profesjonalnej wiedzy. Pomoc i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w naszym dziale FAQ lub w dostarczonej instrukcji instalacji. Przed montażem należy upewnić się, że powierzchnie, które mają zostać pokryte, są dokładnie oczyszczone.