• Zamów metry bieżące
    W naszym sklepie oferujemy możliwość zamówienia niepełnych metrów bieżących, np. 2,3m - minimum 1mb
    Wybierz folię z dostępnych szerokości rolki, długość docięcia jest dowolna. Zamówienie metrów bieżących to idealne rozwiązanie do oklejenia dużych powierzchni lub wycięcia nietypowych kształtów.

    Przykład: Po wpisaniu „2,3“ w polu „metry bieżące“ otrzymasz folię w wybranej szerokości (np. 1,52m) i długości 2,3m. Folia dostarczana jest zawsze w jednym arkuszu.
cena zawiera 23% podatku VAT

produkt dostępny w naszym magazynie
Nr.: af-4031

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Zestaw montażowy w komplecie bez dopłaty

Do każdego zamówienia naszych folii meblowych otrzymają Państwo zestaw narzędzi. Zawiera rakiel i nóż tnący.

Instrukcja montażu foli meblowych

  • Unikalna folia meblowa tlenek żelaza ma lekko fakturowaną powierzchnię z delikatnym połyskiem. Dzięki temu idealnie nadaje się do różnorodnego wzornictwa mebli, drzwi i okien. Przylega do wszystkich gładkich, sztywnych i płaskich powierzchni, które są bardzo dobrze wstępnie oczyszczone. Można również użyć folii meblowej tlenek żelaza do projektowania ścian. Wcześniej należy sprawdzić, czy ściana, która ma zostać pokryta, nie ma pęknięć, wgnieceń lub porowatych miejsc. Nierówne obszary, takie jak wgłębienia, należy wcześniej wyprostować. Luźne miejsca na ścianie należy zagruntować gruntem adhezyjnym. Nasze produkty foliowe nie zawierają żadnych szkodliwych substancji i zostały opracowane specjalnie do użytku wewnętrznego. Wyraźnie odradzamy ich stosowanie na zewnątrz. Instalacja jest szybka i łatwa i może być wykonana samodzielnie. Z pomocą folii meblowej tlenek żelaza można przeprojektować pokoje w krótkim czasie, a także zrobić bez kosztownych prac remontowych, jak również hałasu, kurzu i brudu.