Zalety zakupu w naszym sklepie
  • doskonałej jakości produkty
  • folie objęte długim okresem gwarancyjnym
  • szybka dostawa
  • zakup na fakturę z odroczonym terminem płatności (dla instytucji publicznych)
  • indywidualne docięcie folii na wymiar
  • profesjonalna obsługa
  • szczegółowa instrukcja montażu
Lista kontrolna dotycząca zakupu i montażu folii

Folia do powierzchni z tworzyw sztucznych

W ostatnich latach wysokiej jakości szkło z tworzywa sztucznego stało się prawdziwą alternatywą dla klasycznych szyb. Tafle poliwęglanowe (pleksiglas) lub inne plastikowe szyby są często stosowane zamiast tradycyjnego szkła, szczególnie w przypadku tarasów, okien balkonowych, ogrodów zimowych i na świetlikach. Zaletą poliwęglanu jest niewątpliwie jego niska masa, mniejsze ryzyko zniszczenia oraz atrakcyjna cena. Aby uzyskać skuteczną ochronę przeciwsłoneczną nie wystarczy jednak zastosować na tego typu powierzchnię typowych foli okiennych.

Szkło plastikowe wymaga specjalnie dobranej folii przeciwsłonecznej:

Dzięki specjalnej warstwie kleju nasza folia na powierzchni z poliwęglanu idealnie nadaje się do montażu na tworzywach sztucznych, takich jak pleksiglas, szkło akrylowe lub makrolon: wytrzymuje typowe ruchy powierzchni z tworzyw sztucznych (rozszerzanie/skurcz). Folia charakteryzuje się wysoką elastycznością co znacznie ułatwia jej montaż.

Folie przeciwsłoneczne do szyb z tworzyw sztucznych są klejone od zewnątrz i tworzą na powierzchni efekt lustrzanego odbicia, który oprócz ochrony przeciwsłonecznej zapewnia również prywatność w ciągu dnia. Od wewnątrz folie są przezroczyste, ale barwione.

Ponadto folie te, podobnie jak zwykłe folie przeciwsłoneczne, oferują skuteczną ochronę cieplną i redukują efekty oślepiania poprzez promienie słoneczne. Folie na podłoża z poliwęglanu zapewnią efektywną (99%) ochronę przed szkodliwymi promieniowaniem UV.

Wszechstronne zastosowanie

Efektywna ochrona przeciwsłoneczna i cieplna na tworzywie sztucznym - czy na dachach z poliwęglanu, świetlikach, włazach dachowych, przeszkleniach tarasów, ogrodach zimowych lub zadaszeniach.

Folia przeciwsłoneczna do powierzchni z pleksi i poliwęglanu: bardzo wysoka  ochrona przeciwsłoneczna i ochrona przed promieniowaniem UV dla zadaszenia z PCW lub ścianek działowych z PCW; gwarantuje zachowanie prywatności w ciągu dnia.
produkt dostępny

cena:
od 20,52 zł za arkusz
od 171,00 zł za metr bieżący