Wysokiej jakości folie renomowanych producentów.
15-letnie doświadczenie na rynku europejskim.

Folie przeciwsloneczne wewnętrzne

Folie okienne przeciwsłoneczne wewnętrzne

Folie przeciwsłoneczne wewnętrzne

  • pochłaniają promieniowanie słoneczne, a następnie emitują je na zewnątrz, skutecznie zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczenia
  • pozwalają na znaczne obniżenie kosztów związanych z klimatyzacją budynku
  • redukują promieniowanie UV zapobiegając procesowi blaknięcia przedmiotów
  • eliminują uciążliwe zjawisko oślepiania poprzez promienie słoneczne
  • pokryte specjalną powłoką ochronną Scratch Resistant charakteryzują się zwiększoną odpornością na zarysowania
  • dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej pozwalają na zróżnicowane przyciemnienie powierzchni szyby
Folie przeciwsłoneczne cieszą się ogromną popularnością. W czym tkwi ich sekret?
Folie przeciwsłoneczne są doskonałym rozwiązaniem, pozwalającym skutecznie zwalczyć wysoką temperaturę wewnątrz budynku. Pomieszczenia z oknami wychodzącymi na południową bądź południowo – zachodnią stronę są zwykle bardzo nagrzane w upalne, letnie dni.
Nie trzeba tłumaczyć jak bardzo uciążliwy i doskwierający jest upał i uczucie gorąca w pokoju przeznaczonym do pracy bądź snu. Zarówno rolety jak i systemy klimatyzacyjne często nie rozwiązują problemu w 100%. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą folie okienne, przeciwsłoneczne.
Folie przeciwsłoneczne chronią przed bezpośrednim promieniowaniem słonecznym, tworząc przyjemną temperaturę w pomieszczeniu.
Ponadto eliminują uciążliwe zjawisko refleksów występujących na ekranach komputera, czy też telewizora, dzięki czemu nasze oczy mogą odpocząć. Folie okazują się bardzo pomocne przez cały rok: w lecie obniżają zbyt wysoką temperaturę, zimą natomiast dzięki warstwie termoizolacyjnej zapobiegają utracie ciepła nagromadzonego w pomieszczeniu poprzez powierzchnię szyby na zewnątrz. Folia przeciwsłoneczna to zatem oszczędność energii cieplnej podczas chłodnych miesięcy oraz obniżenie kosztów użytkowania systemów klimatyzacyjnych.
Folie przeciwsłoneczne wewnętrzne cechują się długim okresem gwarancyjnym (10 lat) i znajdują zastosowanie na okach z szybą pojedynczą.
Prosimy pamiętać, że na oknach dachowych oraz oknach zespolonych należy montować wyłącznie folie przeciwsłoneczne zewnętrzne.
Folie przeciwsłoneczne wewnętrzne dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, od subtelnych brązów po futurystyczne odcienie szarości.
Niewygórowana cena, funkcjonalność i wysoka jakość wykonania sprawiają, że warto nabyć folie przeciwsłoneczne wewnętrzne dla pełnego komfortu pomieszczeń własnego mieszkania lub biura.