Wysokiej jakości folie renomowanych producentów.
15-letnie doświadczenie na rynku europejskim.

Folie przeciwsłoneczne

Folie przeciwsłoneczne umożliwiają skuteczne obniżenie temperatury wewnątrz pomieszczenia w miesiącach letnich.
Folie przeciwsłoneczne zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne nie tylko obniżają temperaturę, również eliminują refleksy promieni słonecznych na monitorze komputera oraz na ekranie telewizora. Zarówno w pracy jak i podczas wypoczynku folie okienne są niezastąpione.
Coraz częściej spotykamy budynki zbudowane w wykorzystaniem dużych przestrzeni szklanych. Wnętrza, gdzie szkło jest dominujące, niestety niezmiernie szybko i mocno się nagrzewają. Często klimatyzacja nie jest wystarczającym rozwiązaniem .
W takich przypadkach warto sięgnąć, po oferowane w naszym sklepie online, folie przeciwsłoneczne. Folie przeciwsłoneczne odbiją promienie słoneczne, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczenia.
Na skutek działania foli przeciwsłonecznych temperatura wewnątrz pomieszczenia jest zawsze komfortowa, bez względu na pogodę za oknem. Ponadto dzięki powłoce lustrzanej, zwłaszcza folie w ciemnej tonacji, zasłaniają wnętrze pomieszczenia. Osoba stojąca przed oknem oklejonym folią widzi wyłącznie swoje odbicie lustrzane.
Folie przeciwsłoneczne