Wysokiej jakości folie renomowanych producentów.
15-letnie doświadczenie na rynku europejskim.

Folie dekoracyjne

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowe wzory folii dekoracyjnych.
Folie dekoracyjne na okno, samoprzylepne pozwolą w krótkim czasie diametralnie zmienić wizerunek okna, lub innej powierzchni szklanej.
Gama wzorów folii dekoracyjnych rozciąga się od klasycznych pasków poprzez kwadraty aż do nowoczesnych, futurystycznych deseni. Folie w prążki, kropki lub wzór imitujący trzciny - paleta folii dekoracyjnych, samoprzylepnych jest bardzo bogata.
Za pomocą folii dekoracyjnej można ozdobić zarówno szybę w oknie, jak i w gablocie, urozmaicić wizerunek ścianki działowej w biurze lub odświeżyć np. szklany stolik. W wyniku naklejenia folii ozdobnej pomieszczenie zyskuje nowy wizerunek. Nowoczesna aranżacja wnętrz za pomocą folii dekoracyjnych jest niezwykle łatwa.
Ważnym zadaniem jakie pełnią folie dekoracyjne, poza oczywiście funkcją ozdobną, jest częściowa blokada wglądu do danego wnętrza.
Za pomocą folii ozdobnych w niezwykle łatwy sposób można odgrodzić się od niepożądanych spojrzeń.
Ponadto folie dekoracyjne na okna nie zaciemnią pomieszczenia - światło dzienne wpada bez ograniczeń poprzez szybę oklejona folią.Pomieszczenie biurowe czy też łazienka - wszędzie tam gdzie zależy nam na dyskrecji oraz przepływie światłą dziennego zalecamy montaż naszych folii dekoracyjnych.
Zmiana wizerunku powierzchni szklanej za pomocą folii ozdobnych to proste i ekonomiczne przedsięwzięcie.
Istotne jest również, iż proces ten jest w pełni odwracalny. Z łatwością odkleją Państwo niepożądaną folię z powierzchni szyby i nakleją nową folię dekoracyjną z asortymentu sklepu folie-online.
Folie dekoracyjne