Wysokiej jakości folie renomowanych producentów.
15-letnie doświadczenie na rynku europejskim.

Folia ozdobna

Szukasz ciekawej folii ozdobnej dla swojego okna? W naszej bogatej ofercie folii zapewne znajdziesz właściwy produkt. Nasze folie dekoracyjne zapewniają skuteczną ochronę prywatności jednocześnie podkreślając indywidualny charakter Twojego wnętrza. Zapewne to uczucie nie jest Ci obce - w jaki sposób najlepiej odgrodzić się od niepożądanego obserwowania poprzez przechodniów, sąsiadów itp.? Czy warto wymienić szybę na specjalistyczną, chroniącą przed wglądem z zewnątrz?
Ale co zrobić gdy koszta są zbyt wysokie, a ponadto nie mamy ochoty na brud i nieład pojawiający w wyniku wymiany okien? Wystarczy wybrać odpowiedni wzór z naszej obszernej oferty folii ozdobnych. Nasze folie dekoracyjne to znakomita alternatywa dla drogich szyb.
Folie ozdabiają powierzchnię szklaną, chronią przed niepożądanymi spojrzeniami z zewnątrz, a ponadto są łatwe w utrzymaniu w czystości. Oferujemy Państwu folie w różnorodnych wzorach: kwadraty, paski, kropki, każdy znajdzie coś dla swojego okna lub drzwi. Folie znajdują zastosowanie zarówno w mieszkaniach oraz domach prywatnych, w biurach jak i na powierzchni ścianek działowych.


Więcej  wzorów w kategorii

Folia ozdobna